تور یک روزه گشت

از160,000تومان

تور یک روزه گشت

تاریخ خروج

01 Dec

نمایش ها

5024

حداکثر صندلی

100

قبل از رزرو تور حتما تماس بگیرید

تور یک روزه گشت جزیره قشم مخصوص شماست اگر دوست دارید تمام جزیره را بگردید. و به خصوص اگر نمی‌دانید چگونه برنامه ریزی کنید.

ما با سال‌ها تجربه تنها خواسته یمان رضایت میهمانمان است. درست مثل خوی جنوبیمان.

اولین جایی که در تور گردشگری جزیره قشم بازدید خواهیم کرد، غارهای فرسایشی و تاریخی خوربس خواهد بود. اگر با غارهای خوربس آشنا نیستید بد نیست قبل از شروع تور بدانید که این غارها یک سری غارهای تو در توی فرسایش هستند که در طول میلیون ها سال ایجاد شده اند و بعدها به دست انسان شکل داده شده اند.

بعد از بازدید از غارهای خوربس مقصد بعد ما در تور یک روزه قشم، دره مریخی گون ستاره ها خواهد بود. دره ستاره ها هم یک دره فرسایشی است که در طول میلیون ها سال به این شکل در آمده. بعد از عکاسی در دره فرمان را میپیچانیم به سمت جزایر دوگانه ناز.

جزایر ناز از آن جاهاییست که هر کسی که به مسافرت به قشم فکر می‌کند، حتما به ذهنش خطور می‌کند که سری به آنجا بزند. اگر معرف حضور شما نیست بد نیست بدانید که جزایر ناز دو جزیره هستند که در هنگام جزر و پایین رفتن آب دریا به قشم متصل شده و در هنگام مد از آن جدا می‌شوند. گویی که برای قشم ناز می‌کنند. تمام چیزی که می‌توانیم درباره این مکان بگوییم این است که محل تلاقی دریا، ساحل، غروب و خشکی است. همه جزیره قشم در یک مکان.

تور گردشگری قشم را با سفر به هنگام ادامه می‌دهیم. در بازدید از هنگام ابتدا به سراغ دلفین‌ها می‌رویم، ساحل نقره ای را تماشا می کنیم و سپس در ساحل پیاده می‌شویم. از خوراکی های دستپخت زنان هنگامی میچشیم و اگر خواستید می‌توانید با دستان خود را منقش به نقش های حنا کنید.

پس از آن دوباره سوار قایقمان خواهیم شد و ماهی های رنگارنگ آکواریومی را در ساحل هنگام تماشا می‌کنیم.

بعد از هنگام نوبتی هم باشد نوبت نهار است. نهار سنتی در مکانی سنتی. طعم غذاهای دریایی غذاخوری های روستای سهیلی حتما تا مدتها زیر زبان شما خواهند ماند.

جنگل حرا نزدیک روستای سهیلی قرار دارد. حرا درختی است که در آب شور دریا زندگی می‌کند و مردمان محلی از برگهای آن به عنوان خوراک دام استفاده می‌کنند.

در هنگام بازدید از خورهای جنگل حرا حتما به گونه‌های مختلف پرندگان دریایی برخواهیم خورد. تماشای این پرندگان همیشه حسی از آزادی و رهایی به آدمی می‌دهد.

بعد از حرا باید کمی رانندگی کنیم به سمت تنگه چاهکوه. باز هم یک تنگه فرسایشی. اینجا هم می‌توانید تلاش آدمی را برای زنده ماندن در شرایط سخت ببینید. مردمان ما از قدیم در این تنگه چاه هایی برای جمع آوری آب شیرین باران حفر کرده بودند. آب باران از طریق شیارهایی به عمق ۱ متر به درون این چاهها هدایت شده و در موقع نیاز از ان برداشت می‌کرده اند.

پس از تنگه چاهکوه نوبت بازدید از بزرگترین صنایع دستی جهان یعنی لنج است. روستای گوران و کارگاه لنج سازی آن جاییست که انسان با مقداری چوب دریا را به تسخیر خود در می‌آورد.

ما در دلفین سیر خوی مهمان نوازی جنوبی را با گردشگری ترکیب می‌کنیم و زمانی حس رضایت به ما دست می‌دهد که بدانیم مهمان ما راضی و خشنود است.

در لینک روبرو درباره سفر به قشم بیشتر بخوانید: چگونگی سفر به قشم 

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور یک روزه گشت 160,000 تومان 160,000 تومان 100 01 Dec

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد